Radio
Online
Повiдомити новину

Понад 228 млн. грн. плати за землю отримали місцеві громади

У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 60,4 млн. грн., або на 36 відсотків. Найбільші суми надходжень отримали місцеві громади Рівненського району – 45,3 млн. грн., міста Рівне – 40 млн. грн., міста Вараш -19,6 млн. грн., Сарненського району – 19 мільйонів гривень.

«Позитивна динаміка у зборі плати за землю з одного боку є свідченням сумлінного ставлення платників області до виконання свого обов’язку щодо сплати податків, а з іншого – результатом спільних зусиль фіскальної служби Рівненщини з органами місцевого самоврядування в напрямі залучення власників земельних ділянок та землекористувачів до оподаткування»,- зазначив в.о. начальника ГУ ДФС у Рівненській області Анатолій Клячук.

ГУ ДФС у Рівненській області нагадує, що нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платникові за місцем його реєстрації до 01 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення земельного податку та/або орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності.

Для звірки нарахування земельного податку громадяни можуть звернутись до ДПІ за місцем реєстрації (прописки).

Повідомляє ГУ ДФС у Рівненській області

Читайте також: