Radio
Online
Повiдомити новину

Понад мільйон гривень: на що витратили гроші рівненські волонтери? (ВІДЕО)

Повнопривідні автомобілі, антидронові рушниці, спеціальне військове обладнання. А також сотні комплектів одягу, медикаментів та продуктових наборів. Ледь не щодня, рівненські волонтери відправляють в зону бойових дій усе, що може сприяти нашим захисникам для протистояння рашистам. Сьогодні для військових передали чергову партію допомоги.

Рівненські волонтери продовжують допомогати нашим захисникам найнеобхіднішим. Сьогодні, вони вкотре передали позашляховик у зону бойових дій. Автівку додатково спорядили прибором нічного бачення, що допоможе нашим військовим безпечно пересуватись у темний час доби.

Волонтери збирали кошти тривалий проміжок часу, організовували різноманітні івенти та ярмарки. На одному з них, вони зібрали понад мільйон гривень. Це дало змогу придбати для наших військових не лише позашляховик, але й інші дороговартісні речі, які необхідні їм на фронті. Вже незабаром спецпризначенці отримають й антидронову рушницю.

Небагато, на жаль, але вже зараз поступово укомплектовуються підрозділи подібними рушницями і звичайно це нам дуже допомагає. Унеможливлює розвідку противника за нашими бійцями. Перериває зв'язок між оператором дрону і дрон падає на землю і звичайно противник не може виявити наші сили, - спецпризначенець Павло.

Завдяки колосальній роботі волонтерів, на додачу наші захисники отримають кілька Старлінків для супутникового інтернету і зв’язку ще кілька дронів для розвідки, прилади нічного бачення, генератор, медичний наплічники, а також інші необхідні речі. Таке спорядження допоможе врятувати їх життя та ліквідувати ворога.

Кожну щілинку ми заб'ємо тим,що у нас є на нашому волонтерському складі, але в першу чергу це мають бути речі, які рятують життя і здоров'я. Наша мета і взагалі допомога, ми стараємось зробити це все для того, щоб наші військові повернулися додому живими і здоровими, - керівниця КЗ "Будинок ветеранів" Вікторія Шинкаренко.

На думку волонтерів, в умовах війни кожен щодня повинен докладати максимум зусиль, аби наблизити нашу перемогу.

Все, що ми робили, все, що ми робимо і все, що ми вкладали, сьогодні ми побачили, що саме ми змогли реалізувати для наших хлопців, для наших воїнів. Це речі, які не тільки наближають нашу перемогу, вони бережуть життя, - голова ГО "Рівне Разом" Світлана Марчук.

З миру по нитці - бідному сорочка, а в даному випадку це кожна гривня, яка дозволяє зберегти життя. На цьому волонтери зупинятись не збираються. Уже планують проведення нових благодійних заходів для забезпечення наших військових необхідною амуніцією.

Читайте також: