Поліцейські Рівненщини допомогли рятувальнику із Донеччини відремонтувати авто. Євген Пономаренко евакуював свою дружину з дитиною із міста Дружківка близько року тому в Костопіль. Нині, перебуваючи у короткостроковій відпустці, приїхав провідати рідних.
Про це повідомили у пресслужбі поліції Рівненщини.
"Екіпаж сектору реагування патрульної поліції патрулювали місто, коли побачили розгубленого чоловіка, який ніс в руках колесо. Байдужими не залишились — зупинились та запитали, чи потрібна допомога. З’ясувалося, що в автомобілі рятувальника пошкодилося колесо. Оскільки чоловік погано орієнтується у місті та не має тут знайомих, пішов із нею шукати автосервіс", - йдеться у повідомленні.
Поліцейські відвезли його до СТО, а потім допомогли встановити колесо. Чоловік каже, що приємно здивований доброзичливістю незнайомих людей та їхньою готовністю допомогти. Зі словами подяки поліцейським зателефонував на спецлінію «102».