Radio
Online
Повiдомити новину

Поки ремонтуватимуть стелю, спортзал не працюватиме

 Зі зверненням про виділення коштів до обласної ради та управління освіти і науки облдержадміністрації звернувся керівник закладу.  Звернення розглянули на засіданні постійної комісії з питань будівництва та розвитку інфраструктури під головуванням Миколи Кучерука.


Як йдетсья у листі до обласної ради, конструкція даху та перекриття спортивної зали перебувають у непридатному стані. Відтак приміщення закрили до завершення ремонтних робіт.

Заслухавши пояснення  директора школи-інтернату, депутати профільної комісії рекомендували винести питання на сесію, а відповідним підрозділам обласної державної адміністрації - знайти фінансові ресурси на ремонт покрівлі.Також депутати розглянули звернення Рівненської міської ради щодо виділення коштів на реконструкцію аварійної будівлі, яка суміжна з приміщеннями дитячо-юнацької спортивної школи № 1 на вулиці Симона Петлюри, 26, що у Рівному.  Річ у тім, що сама будівля перебуває у комунальній власності територіальної громади області, тож місто і звернулося щодо виділення коштів. Члени комісії нагадали присутнім, що Рівненська обласна рада неодноразово зверталася до Рівненського міського голови з пропозицією передати приміщення, в якому розташована ДЮСШ №1 в міську комунальну власність. Натомість запропонували забрати у власність міські приміщення, в яких багато років розташовані і працюють обласні комунальні заклади: зокрема, стаціонар Рівненського обласного центру психічного здоров’я населення, що по вулиці Князя Володимира, 17 та  відділення лабораторної діагностики СНІДу та інших інфекцій КП «Рівненський обласний центр служби крові», що розміщується по вулиці Соборній, 12.  Відтак, у підсумку обговорення депутати винесли рекомендацію вкотре звернутися з цією пропозицією до міського голови Рівного. 

Повідомляє Рівненська обласна рада

Читайте також: