Radio
Online
Повiдомити новину

Поєдинок рівненського "Случа" та київського "Адамаса": як зіграли на 30-ту річницю? (ВІДЕО)

Ветерани рівненського та київського футзалу зустрілися на паркеті у дружньому поєдинку минулої суботи. Тридцятий ювілей від першого офіційного матчу, команди Случ та Адамас провели на паркеті. За тридцять років у цьому виді спорту багато змінилося, та от рівняни, як і вперше, вибороли першість. 

Цієї суботи ветерани рівненського футзалу "Случ" зустрілись в товариському поєдинку з київською командою "Адамас". У першому таймі команда суперників забиває гол, у другому - рівняни рівняють рахунок і впевнено йдуть пліч о пліч. До кінця залишається менше хвилини, як гравець "Случа" робить вдалий удар і приносить команді першість. Переможці не стримують радості - кажуть, відчувається, ніби на першій грі. Хіба вік вже не той.

Кияни з Адамасу та рівняни зі Случа зустрілися на паркеті цієї суботи, через тридцять років після першого матчу. Тоді у першій офіційній грі на чемпіонаті України перемогу також здобули гравці з Рівного. Та сьогодні грали не задля першості в турнірній таблиці - згадували свій перший поєдинок.

За тридцять років, розповідає голова асоціації футзалу Рівненщини Денис Пашкевич, цей спорт у Рівному вийшов на новий рівень. Тепер і команд більше, і охочих спортсменів достатньо, і умови для тренування хороші. Тому наша область тримається на хороших позиціях в турнірних таблицях.

А от тридцять років тому було зовсім інакше, згадує один із чотирьох співзасновників першої рівненської футзальної команди Вадим Сабадишин. Втім, як і звично для спортсменів, були і злети, і падіння.

Тож час іде, колишніх зірок футзалу змінюють зірки сучасності, та ветерани не забувають про своїй улюблений вид спорту. Тому і збираються на товариські турніри, згадують молодість і те, як усе розпочиналося.

Читайте також: