Radio
Online
Повiдомити новину

Піца на колесах: шотландські благодійники готували піцу для рівнян ВІДЕО)

Піца просто неба. В рамках проекту "Піца на колесах", шотландські волонтери допомагають українцям з перших днів війни. Безкоштовно пригощають людей як у прифронтових, так і тилових містах. Цього разу завітали і до Рівного, аби підтримати тих, кому це потрібно.

Україна продовжує отримувати підтримку з закордону. Так, з перших днів війни волонтери шотландської організації "Шівон траст" активно підтримують український народ. У рамках проекту "Піца на колесах" благодійники відвідують як прифронтові, так і тилові міста. Цього разу дводенна акція проходить і у Рівному. Частували мешканців та гостей обласного центру піцою приготованою просто неба.

Так аби пригоститись піцою на головній площі міста зібралось чимало людей. Серед них і Людмила. Внаслідок російської агресії жінці довелось покинути рідний Слов'янськ та шукати прихистку на новому місці. У Рівному вона проживає з квітня минулого року. Каже, такі акції підтримки для вннутрішньо-переміщених осіб дуже актуальні.

Почастуватись запашною піцою прийшло і чимало дітей. Серед них малюки, що залишились без батьків та внутрішньо переміщені особи. На захід прийшов і вихованець приватного закладу рівненської початкової школи мрій Юрій із мамою. Хлопчик родом із Харкова. У нашому місті проживає вже близько року. Каже, дуже полюбив Рівне.

Мені це дуже сильно сподобалось, тільки хотів чогось смачненького поїсти. Мені це сподобалось, мені мама сказала про цей день вранці і мені дуже подобається це місто, - переселенець з Харкова Юрій.

На думку батька-вихователя дитячого будинку сімейного типу подібні заходи допомагають не лише підняти настрій малюкам, але і показати їм, наскільки важливо допомагати одне одному.

Шотландські партнери хочуть і надалі підтримувати Україну. А подібні благодійні акції та заходи проводитимуть на постійній основі. Представники місцевої влади кажуть, на цьому підтримка іноземців нашому місту не завершиться.

Читайте також: