У Рівненському районі оперативники викрили зловмисника.
Про це повідомили у пресслужбі поліції Рівненщини.
Із новим товаришем 56-річний рівнянин познайомився на автостанції в обласному центрі. Звідти, разом із іще одним другом вирушили у село Гориньград на дачу до спільної знайомої. Там близько дев’ятої ранку «поснідали» та продовжили спілкування
Утім, після застілля, коли всі з компанії відпочивали, новоспечений гість узяв ключі від автомобіля «Volkswagen Transporter» та поїхав у невідомому напрямку. Не дочекавшись нового товариша, близько 23-ї години власник буса звернувся до поліції.
Працівники карного розшуку розшукали авто, яке застрягло в багнюці, в селі Кругле. Невдовзі оперативники встановили й особу зловмисника: ним виявився 40-річний житель міста Славута Хмельницької області. Його виявили наступного дня у Рівному.
Транспортний засіб вилучили. Вирішується питання про повідомлення 40-річному чоловіку про підозру