Днями до поліції надійшло повідомлення від працівника Рівненського слідчого ізолятора про те, що медики констатували смерть 72-річного уродженця Донеччини. Чоловік, який 10 лютого у селі Судобичі Дубенського районі позбавив життя п’ятьох внутрішньо-переміщених осіб, перебував в установі відповідно до рішення суду.
Про це повідомили у пресслужбі поліції Рівненщини.
72-річному чоловікові стало зле ввечері у п’ятницю, 27 лютого. Медики врятувати його життя не змогли. Відповідно до висновку судово-медичної експертизи, смерть настала внаслідок гострої серцево-судинної недостатності.
В ході огляду місця події слідів, які б свідчили про настання смерті насильницьким шляхом, виявлено не було.
Відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України у разі смерті підозрюваного кримінальне провадження закривається (п. 5 ч. 1 ст. 284 КПК України). Прокурор виносить постанову про закриття. Однак, якщо близькі родичі наполягають на невинуватості померлого, провадження продовжується для його реабілітації.