З настанням холодної пори року, погіршуються і погодні умови. Це і ожеледиця, що небезпечна як для водіїв так і для пішоходів та накопичення мокрого снігу. Через велику кількість опадів не витримують навіть дерева. Від снігу вони просто падають, часто-густо повалений стовбур може перекрити рух на проїжджій частині. Це сталося на Сарненщині. Там в полон потрапила карета швидкої допомоги, що поспішала до породіллі. Звільняти медиків довелося рятувальникам.
На місце події було направлено Сарненських рятувальників на спец автомобілі САРМ-С, за допомогою бензопили надзвичайники швидко звільнили проїзджу частину від поваленого дерева, у весь заблокований транспорт зміг продовжити рух далі, - каже Олеся Осипчук фахівець прес-служби ГУ ДСНС в Рівненській області.
Не відстають від рятувальників і обласні шляховики. Перший сніг, що випав цими вихідними, вразив північні райони області. Шляховики кинули на боротьбу з негодою 70 одиниць спеціальної техніки. За добу на Поліссі розсипали близько тисячі тон протиожеледних матеріалів та 150 тон солі.
Найскладнішою була ситуація в поліських районах, це Сарненський, Зарічненський, Володимирецький, тому що, снігопад там тривав близько 16 годин і за ці 16 годин впала, одномоментно лягло близько 30 сантиметрів снігового покриву, тому там дещо довше тривала обробка доріг, - каже Дмитро Леонтіюк речник служби автодоріг Рівненщини.
Дороги на Рівненщині обслуговує декілька підрядних організацій. Їх діяльність координує служба автомобільних доріг, яка і є балансоутримувачем рівненських автошляхів. Дорожники розповідають, перший сніг несподіванкою не став, тому до негоди готові. Дорожники просять в громадян відразу повідомляти про аварійні ситуації та про неналежне утримання доріг.