ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Під час ДТП на Рівненщині зіткнулися маршрутка та легковик

У Рівненському районі внаслідок автопригоди травмувався водій легковика.

Про це повідомили в пресслужбі поліції Рівненщини.

ДТП сталася учора, 11 липня, близько 10:20 на вулиці Центральній у селі Грозів колишнього Острозького району. 

Водій автомобіля «Geely» не вибрав безпечної швидкості руху та допустив зіткнення із зустрічним маршрутним таксі міжобласного сполучення «Mercedes-Benz» під керуванням жителя Хмельниччини.

Потому від удару легковик відкинуло на припаркований на узбіччі «Opel», водій якого на той час перебував у салоні. На щастя, він не постраждав.

Унаслідок автопригоди госпіталізували керманича автомобіля «Geely» із попереднім діагнозом закрита черепно-мозкова травма та забій грудної клітини.

Слідчі за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 286 КК України.

Водії всіх транспортних засобів  за результатами огляду на стан сп’яніння були тверезі.

Читайте також: