Radio
Online
Повiдомити новину

Перший кубок «Пам’яті друзів» з футзалу виборола "Збірна ветеранів Рівного"

Турнір «Пам’яті друзів» у Рівному відбувся вперше, проте відразу зібрав шість колективів – 5 із міста Рівне і один із Червонограда. Їх організатори розділили на дві групи.

У «Групі А» між собою змагалися «Рівнестандарт», «UA:Рівне» та «Криївка». У «Групі Б» боротьбу вели «Збірна ветеранів Рівного», «ДЮСШ №4» та «Гірник» із Червонограда. По завершенню групового етапу, дві других команди групи «А» і «Б» і дві перших розіграли між собою основні нагороди. У боротьбі за бронзу зійшлися «ДЮСШ №4» та «UA: Рівне». У непростому поєдинку журналісти все ж виявилися сильнішими, обігравши опонентів із рахунком 5:4. За золото змагалися дві ветеранські команди – «Збірна ветеранів Рівного» та «Рівнестандарт». Вдаліше поєдинок розпочав «Рівнестандарт» – рахунок відкрив Віктор Засморжук. Проте ближче до завершення першої половини «Збірна ветеранів» забила двічі. Спершу рахунок зрівняв Андрій Паршиков, а вивів ветеранів уперед Роман Волох. Із рахунком 1:2 команди пішли на відпочинок. По перерві команди обмінялися голами – забив Віктор Зарудний та Володимир Волошин – 2:3. Більше голів у поєдинку вболівальники не побачили.
Таким чином першим володарем кубку «Пам’яті друзів» стала «Збірна ветеранів Рівного».
У її складі, окрім названих авторів голів грали воротарі Денис Пашкевич і Юрій Шамич, польові гравці Сергій Дьомушкін, Анатолій Озімковський, Валерій Шипуков, Ігор Михальчук і Олег Кучер. Організовували турнір спільно Асоціація футзалу Рівненської області та клуб «Рівнестандарт».

Читайте також: