Radio
Online
Повiдомити новину

Перша медсестра, яка отримала щеплення від COVID-19 у Рівному, поділилася враженнями

У Рівному сьогодні вранці, 25 лютого, старша медична сестра кардіологічного відділення Центральної міської лікарнів отримала щеплення від COVID-19.

"Вакцинувалася, погодилася, тому що, ми медики, які працюємо в опорній лікарні, як ніхто бачимо до чого призводить захворювання на коронавірусну інфекцію. Без роздумів, погодилася на вакцинацію. Не боляче голова не боліла, все добре", - розповіла медсестра Тетяна Васечко.

Жінка каже, що підписувала інформовану згоду про наслідки.

Побічні реакції, за її словами, це почервонніння, підняття температури. У разі чого, каже лікарка, варто звертатися до сімейного лікаря.

"Я переконую колег, багато людей бояться, навіть ті, хто перехворів. Я перехворіла на ковід влітку у мене був стан легкий. Відносьтеся відповідально до свого здоров'я, не дарма нас усіх з дитинства вакцинують", - зазначила медсестра Тетяна Васечко.

Нагадаємо, що Рівненська область отримала понад 17 тисяч доз вакцин від COVID-19 виробництва Oxford/AstraZeneca (Covishield). Першочергово будуть вакциновані 20 медиків мобільних бригад із імунізації.

Загалом на першому етапі буде вакциновано майже 2,5 тисячі осіб з Рівненщини.

Читайте також: