Працівники Городоцької сільської ради щомісяця перераховують одноденний заробіток на потреби Збройних Сил України. Днями для військовослужбовців з роти ударних безпілотних авіаційних комплексів та десантно-штурмової бригади ЗСУ передали два позашляховики.
Про це повідомили у Городоцькій сільській раді.
«Ми з перших днів війни допомагаємо військовим ЗСУ. Авто дуже допомагають хлопцям на фронті, без них на передовій обійтися неможливо Це наш фронт - тут, у тилу. І ми маємо робити все можливе і неможливе, щоби наші захисники мали все необхідне для оборони України», - зазначає Городоцький сільський голова Сергій Поліщук.
Чин освячення автівок провів настоятель Свято-Параскевського храму отець Павло. Ремонт, обслуговування та фарбування автомобілів здійснили місцеві підприємці.
До слова, працівники сільської ради вже не вперше допомагають нашим військовим. Колектив Городоцької сільської ради ще у 2022 році започаткував благодійну акцію «Одноденний заробіток на потреби ЗСУ». За ці кошти придбано 18 іменних FPV-дронів, названих на честь загиблих жителів громади, 14 автомобілів, тепловізійні приціли та інше спорядження для військовослужбовців.