Radio
Online
Повiдомити новину

Пеньки викорчували та подробили: у Рівному покращують благоустрій вулиць (ФОТО)

Сьогодні міський голова Рівного Олександр Третяк провів нараду з представниками департаменту інфрастуктури і благоустрою за підсумками п’ятничної інспекції територій міста.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

"Ряд доручень вже оперативно виконано. Пеньки, які лишилися на місці зрізаних аварійних дерев викорчували та подробили. Ці ділянки засипані землею та будуть облагороджені", - йдеться у повідомленні.

Також працівники комунальних служб вирівняли дорожній знак на вулиці Поштовій. Демонтовано рекламні макети, які були розміщені на огорожах.

"Полагодили пошкоджену вандалами лавку поруч з пам'ятником Георгію Косміаді. Хочу зауважити благоустрій нашої громади залежить не тільки від роботи житлово-комунальних служб, але й від культури та свідомості нашого населення", - додав міський голова Рівного.

Було також ряд зауважень до закладів та бізнесу, розміщених в центральний частині міста.

"Доручив вийти з ними на зв’язок та негайно навести порядок навколо своїх приміщень. Бізнес має сумлінно ставитися до наведення чистоти та порядку навколо своїх робочих місць, тим самим виконуючи положення Закону України "Про благоустрій населених пунктів".Звертаюсь до підприємців, щоб без нагадування прибирали свої господарські двори та прилеглі до них території, допомагали нашим комунальним службам у проведенні благоустрою в громаді", - підсумував Олександр Третяк.

 

Читайте також: