Radio
Online
Повiдомити новину

Патрульні поліцейські нагадали рівнянам правила поведінки на воді

Під час літнього періоду інспектори проводять роз’яснювальну роботу серед громадян про необхідність дотримання правил безпеки на воді. Патрульні розробили інформаційні листівки, які допоможуть краще запам’ятати та дотримуватися простих, але необхідних рекомендацій. Про це повідомляє Патрульна поліція Рівненської області.

Нагадують: - купайтеся там, де безпечно! Для відпочинку слід обирати водойми, на яких офіційно дозволено купання та облаштовані пляжі; - батьки, проводьте бесіди з дітьми, не відпускайте неповнолітніх дітей купатись самих або в компанії однолітків. Головне, самі будьте прикладом правильної поведінки на пляжі. Ваш обов'язок, як батьків, якщо взяли дітей на пляж, уважно стежити за ними, пам’ятайте, що дитина повинна бути постійно у полі зору! - після тривалого перебування на сонці, не пірнайте у воду з розбігу, заходьте поступово, можна спочатку змочити тіло водою. Різка зміна температури дуже небезпечна для людського організму, особливо для людей з хворим серцем; - якщо ви у воді відчуваєте, що втрачаєте сили або тіло зводять судоми, чи ви побачили потопаючого, a самі не вмієте плавати, не соромтеся, кличте на допомогу! Заборонено:
  • стрибати у воду з човнів, катерів, з містків, дамб, причалів, дерев, високих берегів та споруджень не призначених для цього;
  • купатися у непогоду, при сильному вітрі чи великій хвилі;
  • купатися у стані алкогольного сп’яніння.
Ніколи не забувайте про правила безпеки під час відпочинку на пляжі та правила поведінки на воді. Суворе та чітке дотримання цих правил збереже вам здоров'я та життя. Світлина від Патрульна поліція Рівненської області. Світлина від Патрульна поліція Рівненської області.

Читайте також: