Radio
Online
Повiдомити новину

Острожчина запрошує на фестиваль історії та народної творчості

Фестиваль прагне зберігати та популяризувати українську культуру, фольклорну спадщину, розвивати аматорське мистецтво, популяризувати творчість майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, розширювати міжрегіональні культурні зв’язки, знайомства з історичною та культурною спадщиною Острожчини.

Відкриття відбудеться о 15 годині театралізованим дійством героїв княжої доби. На вас чекатимуть: містечко народних ремесел та майстер-класи від народних умільців; виїзна торгівля; етнокурені з національними стравами; водні розваги; екскурсії; скелелазіння; лицарські поєдинки; катання на кінних бричках; танцювальний батл; дитяча галявина; фотозона; наметове містечко, файєр – шоу.

На фестивалі будуть працювати такі локації: подорож в минуле – стенди: «З історії Новомалинського замку», «Острожчина туристична», «Національний природний парк «Дермансько-Острозький»». Для вас виступатимуть колективи Рівненщини, Хмельниччини та Білорусі. На сцені співатимуть: Сашко Невже, Леонід Репета, гурт «Дуліби». Хедлайнер фестивалю гурт Mad Heads.

Повідомляє Рівненський ОЦНТ

Читайте також: