Radio
Online
Повiдомити новину

"Олімпійське літо" триває на Рівненщині

Працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради вже не перший рік відвідують цей дитячий заклад. Співпрацюючи з адміністрацією та вихователями, вони урізноманітнюють дозвілля відпочиваючих програмою естафет і спортивних конкурсів.

Команди впевнено долали всі етапи естафет, демонструючи завзяття та спритність у володінні різноманітним спортивним інвентарем. Головним завданням кожного було показати найкращий час та не набрати штрафних балів.

Поки судді підводили підсумки змагань, на учасників очікували ще й випробовування в індивідуальних конкурсах. Тут переможцями стали: Софія Сидорчук ( конкурс «Гімнастичний»), Христина Ярощук ( конкурс «Скакалка»),Максим Ковальчук ( конкурс «Настільний теніс») та Артур Кидун ( конкурс «Кільця»).

А за підсумками змагань – найкращою стала команда із співзвучною назвою - «Перемога», що значно відірвалась від суперників ще з перших естафет. Всіх переможців та призерів організатори нагородили пам’ятними сувенірами.

Повідомляє прес-служба "Спорт для всіх"

Читайте також: