Окупанти почали повільну ексгумацію померлих. Викопують трупи, вантажять на трактори і звозять в “морг на Метро”.
Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.
"Реєстрація ведеться виключно за участі билзьких. Через спеку з моргу одразу до поховання в братьских могилах. Не завжди зі встановленням номерів. Поводження із загиблими як зі сміттям стало нормою", - йдеться у повідомленні.
Питна вода залишається проблемою номер один. Попри анонсовані окупанти розвози раз на тиждень, в реальності набрати води мешканці мають не всі мешакнці. По деяким районам, де частково з’явилось водопостачання вирішують прблему через використання технісної води в якості питної. Для мешканців Лівобережного району проблема залишається невірішеною.
Через проблеми з гуманітаркою (непрацездатні вже майже не отримують) та наявністю пенсій до “супермаркетів” люди стоять на спекі реально за шматоком хліба по 3-4 години. Ціни стримко підвищились одразу з появою грошей у маріупольців. Очікувано, окупанти наживаються на біді на кодному кроці.