Radio
Online
Повiдомити новину

Новий проект для ОСББ презентували на Рівненщині

Він передбачає підтримку об'єднань співвласників будинків у формуванні та впровадженні енергоефективних рішень. Запланована діяльність триватиме у співпраці з проектом «Фонд енергоефективності України» (IFC World bank group) до 2020 року й охопить всі населені пункти Рівненщини з багатоквартирно юзабудовою.

Ольга Кашевська - керівник проекту

Допомога ініціативним групам у створенні об’єднань, навчання та розвиток діючих ОСББ, консультації, поширення кращих практик, ознайомчі візити – ось неповний перелік заходів, націлений на самоорганізацію людей для підвищення комфорту власних осель. Загалом по Україні планується створити 2000 нових об’єднань та підвищити потенціал шляхом навчання понад 4000 ОСББ.

 

 

Очікується, що з середини 2019 року учасники проекту зможуть самостійно залучати кошти на енергозберігаючі проекти з Фонду енергоефективності та інших джерел. Також проектом планується широкомасштабна кампанія для підвищення обізнаності жителів Рівненської області в питаннях енергозбереження.

 

Проект запрошує до співпраці представників ініціативних груп, мотивованих до створення ОСББ, представників житлово-будівельних кооперативів, що мають намір реорганізуватися в ОСББ та представників діючих ОСББ, які потребують підготовки та навчання.

Подати заявку на участь в проекті HOUSES можна за посиланнямhttp://houses.in.ua/

Контактна особа в Рівненській області – Ольга Кашевська, тел. 050-386-91-95, e-mail: [email protected]

Читайте також: