Radio
Online
Повiдомити новину

Новим партнером рівненського "Вересу" став бренд "Nike"

- Ми задоволені результатами переговорів і тими умовами співпраці, про які ми домовились з компанією Nike. Переконаний, що наша співпраця піде на користь і нашому новому технічному спонсору і «Вересу». Наразі основна угода підписана і узгоджуються ще додаткові питання. Вже з початку нового сезону не лише команда буде в новій і сучасній формі та екіпіруванні. А й уболівальники матимуть можливість придбати нову, брендовану продукцію у фан-шопі нашого клубу. - сказав генеральний директор футбольного клубу «Верес» Віталій МОРОЗ.

Генеральний директор футбольного клубу «Верес» Віталій Мороз також подякував керівництву українського представництва бренду Nike та особисто Борису Шевелюку, за оперативність та конструктив.

- Компанія Nike вже співпрацює в Україні з «Шахтарем», «Олександрією», «Зорею», «Маріуполем», «Десною». А також - з деякими клубами Професіональної футбольної ліги України. Головна наша умова - амбітність наших партнерів. Саме такі амбітні плани розвитку ми побачили у народному клубі «Верес». Тому, прийняли рішення стати технічним партнером рівненського клубу. Безумовно, очікуємо тривалої співпраці з «червоно-чорними», а також на повернення народного клубу «Верес» до УПЛ. - сказав керівник відділу team sport компанії Nike Борис Шевелюк.

Про це повідомила інформаційна служба ФК "Верес".

Читайте також: