Radio
Online
Повiдомити новину

Нові хворі та відкриття садочків: головне з брифінгу заступника голови ОДА

Коронавірус підтвердили у 14 працівників підприємства ОДЕК.  Цю інформацію підтвердив Сергій Подолін на онлайн-брифінгу в Рівненській ОДА. Також, позитивний результат на КОВІД показало у 9 працівників ЦРЛ у селищі Клевань. Нагадаємо, станом на ранок, 2 липня, на Рівненщині зафіксовано 45 нових випадків. Зокрема в обласному центрі - 5 інфікованих, у Березнівському районі - 6. Лідирує Рівненський район, де зафіксували 21 новий випадок захворювання.

"Всього на Рівненщині зафіксували 72 летальних випадки. Одужало - 1775 людей. Сьогодні, 2 липня, на експертизу вже відправили 220 зразків. Результати їх перевірки будуть відомі завтра зранку.", - зазначив Сергій Подолін. 

Відкриття дитячих садочків на Рівненщині

Сергій Подолін зазначив, їх сподівання на стабілізацію захворювання поки не виправдалась. Питання про відкриття дитячих садочків сьогодні - не на часі. Воно, буде обговорюватись спільно з відкриттям культурних закладів.
"Сьогодні, на сесії міський голова Рівного порушив це питання. Він дав завдання управлінню вивчити ситуацію впродовж декількох днів.  Епідситуацію з відкриття дитсадків у Рівному вивчать. Але є обмеження і сьогодні ми не плануємо дати дозвіл на відкриття цих об'єктів."
До слова, у Рівному кілька депутатів вже звернулися до чиновників, щоб ті розглянули можливість відкриття дитячих садочків. На брифінгу розповіли і про рівненський будинок дитини в якому перебувало немовля, яке захворіло на коронавірус. Олег Вівсянник зазначив, що нині стан дитини стабільний, загрози для життя - немає.
"В Будинку дитини проведена повна дезінфекція приміщень. Встановлена група контактних осіб,  це 14 працівників закладу та 13 пацієнтів, які перебувають на постійному лікуванні. Їм проведено ПЛР-діагностику, очікуємо результатів. Всі перебувають на самоізоляції, симптомів захворювання ні в кого немає. Вживаються всі необхідні заходи для обмеження поширення інфекції.", - розповів начальник обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник.

Читайте також: