Radio
Online
Повiдомити новину

Нічний тролейбус знову курсуватиме

Для забезпечення безперебійного перевезення пасажирів в основний час (денний та вечірній) по тролейбусних маршрутах міста необхідно постійно підтримувати контактно-кабельну мережу міста в технічно справному стані. Для цього потрібно проводити планові технічні обслуговування і ремонти мережі та обладнання тягових підстанцій згідно розроблених графіків, а також виконувати аварійно-відновлювальні роботи.

Такі роботи необхідно проводити лише в нічний час. Так як для цього необхідно знеструмити контактну мережу. В денний час проводити ці роботи не можливо, так як це приведе до зупинки руху всіх тролейбусів.

Тому, КП "Рівнеелектроавторанс" РМР завчасно приносить свої вибачення мешканцям та гостям міста за можливі тимчасові зупинки руху "нічного тролейбуса", які зумовленні необхідністю проведення запланованих та аварійно-відновлювальних робіт на об'єктах контактно-кабельної мережі та тягових підстанцій.

Про можливі зупинки руху "нічного тролейбуса" КП "Рівнеелектроавторанс" РМР буде додатково інформувати мешканців та гостей міста Рівне.

Читайте також: