Radio
Online
Повiдомити новину

Небайдужі квасилівчани безкоштовно роздають медичні маски

Волонтери селища Квасилова, яке розташоване неподалік Рівного, безкоштовно роздаватимуть медичні маски для тих, хто їх найбільше потребує. Про це на своїй сторінці у "Фейсбук" повідомив ініціатор доброї справи Павло Дутко з проханням ділитися контактами людей, які досі не мають медичних масок. https://www.facebook.com/dutco/posts/2989029297806556 Павло стверджує, що наразі у квасилівських аптеках є дефіцит масок, а якщо їх завозять, то деякі люди не встигають придбати:

"Люди протягом дня мені пишуть, телефонують, вже є певний список тих, хто їх потребує. Усім роздамо. Самі маски замовляли у Кривому Розі, оскільки в Рівному і поблизу є певне обмеження - продають по дві маски. Замовили їх 50, а витратили близько 1000 гривень."
Як розповім нам Павло, унаслідок дефіциту масок у аптеках, квасилівчани не можуть потрапити без них до магазинів, а продукти їм все-таки придбати треба:
"У всі магазини пускають тільки в масках, їх люди дуже потребують, особливо - пенсіонери. Я сподіваюся, що ці всі маски, які придбали ми безкоштовно роздамо."
Наразі квасилівчани планують зробити таку ініціативу постійною і замовляти маски кілька разів у місяць, проте все залежатиме від забезпеченості масками мешканців селища.  

Читайте також: