Radio
Online
Повiдомити новину

Не врятували через заметену дорогу: на Рівненщині померла жінка

У Гориньграді- 2 Рівненського району померла 56-річна жінка.

Як стверджують місцеві, в неї кілька днів була висока температура, проте ні швидкою, ні власним транспортом дістатися до будинку не вдавалося. Коли спецтехніка таки очистила дорогу, було вже запізно.

Один трактор 9 годин поспіль розчищав чотири кілометри дороги.

"Він, тракторист, намагався тричі закінчити і поїхати назад і ми не звинувачуємо його, він працював 19 год поспіль, трактор димів, по всій дорозі його руху якась рідина, певно масло. Йому не дали поїхати, блокували машинами жителі Горньграда-2, які за ним проривалися додому, вони раз за разом змушували його продовжувати працювати. Трактор таки доїхав до нас через 9 годин (4 км!) і, навіть, почистив частину села, але потім вернув назад.. Серед тих, хто намагався доїхати до Гориньрада-2, була людина, яка їхала до хворої матері, щоб забрати її в лікарню. Не встиг... Він був за 2 км від хати, коли мати померла... Сьогодні в селі похорон. Це біль не однієї родини, це біль усієї громади", - повідомляють місцеві мешканці.

Частину доріг в селі нині прибрали від снігових заметів. Але досі залишаються ділянки, де проїхати неможливо.

Детальніше про це дивіться у випуску новин о 19:00.

Нагадаємо, нещадовно телеканал ITV робив матеріал про мешканців сіл Рівненського району, які залишилися ізольованими від зовнішнього світу, через снігові замети. Відео можна переглянути тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Крижана загроза: у міськраді Рівного пояснили, хто повинен збивати бурульки з дахів

Читайте також: