ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

"Не сподівалася, щоб не розчаровуватися": рівнянка перемогла на Європейських іграх 2023 року

Знай наших! Рівненська легкоатлетка Наталія Кроль стала найкращою на дистанції у 800 метрів під час цьогорічних Європейських ігор. Змагання проходять раз на чотири роки й для нашої спортсменки це перша особиста медаль такого ґатунку. Кроль випередила свою найближчу переслідувачку всього лише на 3 сотих секунди.

Рівнянка Наталія Кроль на малій батьківщині підтримує спортивну форму. Легкоатлетка нещодавно повернулася із Командного Чемпіонату Європи, який є щорічним та Європейських ігор, котрі проходять раз на 4 роки.

Європейські ігри, напевне, у нас йшли другим видом. І основним, але, якщо в моральному і психологічному плані, другим видом. Перше задача у нас була виграти у своєму дивізіоні свій забіг, виграти його з хорошим часом, вибігти з двох хвилин - це були напевне дві першочергові задачі, а вийшло закрити взагалі чотири питання, - бігунка Наталія Кроль

Українські бігуни змагалися у другому за силою дивізіоні. Кроль бігла свої коронні 800 метрів. На виході з останнього віражу була третьою, але за кілька метрів до фінішу обійшла угорку та словачку. Час рівнянки - 1 хвилина 59 цілих і 77 сотих секунди. Як виявилося, це був найкращий результат з поміж усіх інших. Для Наталії це стало певною несподіванкою. Каже: ні на що не сподівалася, щоб зайвий раз не розчаровуватися. За тим, як біжить перший дивізіон не дивилася.

У загальному заліку рівнянка найближчу переслідувачку випередила на 3 сотих секунди. Кроль раніше здобувала "золото" Європейських ігор-2019 року у командному турнірі з легкої атлетики. Особисту медаль вона виграє вперше. Окрім золотої нагороди, Наталія виконала норматив на Чемпіонат Світу, який пройде в угорському Будапешті наприкінці серпня. Зараз легкоатлетка просто підтримує форму, далі збори та підготовка до світової першості. Попри ненав'язливий темп спортсменки, наш оператор Олег витримав лише кілька метрів пліч-о-пліч із тріумфаторкою Європейських ігор.

Від початку літнього сезону Наталія Кроль виграла всі п'ять турнірів, в яких брала участь. На Європейських іграх вона оновила особистий рекорд сезону на 800 м. Втім, як каже спортсменка, до кращих своїх результатів вона лише почала наближатися. Рекорд рівнянки у бігу на 800 метрів був встановлений у Цюриху ще у 2016 році. Це одна хвилина, 58 цілих і 60 сотих секунд. На початку сезону рівнянка та її тренер Андрій Попеляєв основними цілями називали виконання нормативу та хороший виступ на Європейських іграх. Ці завдання уже виконані сповна. Попереду Чемпіонат Світу. Цілі теж максимальні.

Читайте також: