Radio
Online
Повiдомити новину

"Не блокуйте будівництво": вкладники недобудованих житлових комплексів протестують у Рівному (ВІДЕО)

Вкладники недобудованих житлових комплексів зібралися під стінами Рівненської обласної державної адміністрації. Свої квартири люди повинні були отримати ще на початку 2018 року. Будівництво – зупинилося, оскільки першопочатковий забудовник «DBN» - збанкрутів.

Попередній забудовник, «DBN», у якому Лисюк був директором, він зараз заступник голови Хмельницької ОДА, він вкрав у людей гроші, відкриті кримінальні провадження, і його в березні місяці призначають заступником губернатора, - каже представник ініціативної групи ЖК «Шоколад» Микола Станіславчук.
Добудовувати житлові комплекси «Шоколад» , «Ерсте» та «Флагман» взявся інший забудовник –  «Група Смарт». Продовжити будівництво «Шоколаду» повинні були з 6-го липня. Зараз вкладники бояться, що чергове будівництво так і не розпочнуть.
Ми уже з джерел нашої ініціативної групи дізналися про те, що в забудовника, який згодився вирішити проблему 300 сімей нашого міста, в офісі проводяться обшуки податковою поліцією, - каже представниця ініціативної групи Оксана Янок.
Пікетувальники переконані, що таким чином репутацію нового забудовника хочуть зіпсувати і знову заморозити давно обіцяне будівництво.
Просто комусь в Рівному не вигідно, конкурентам його, не конкурентам, просто комусь не вигідно, щоб ці об’єкти добудувалися, і щоб хтось собі заробив і гарне ім’я і людям допоміг, - представник ініціативної групи ЖК «Шоколад» Юрій Галицький.
До вкладників вийшли заступники голови Рівненської ОДА та запропонували перші кроки до вирішення проблеми.
Підготуйте нам звернення, щоб ми могли офіційно до правоохоронних органів звернутися, і дати пояснення, чому по Гусаруку сьогодні йде така ситуація, а друге питання – повторно ми сьогодні поспілкуємося з містом і почуємо первинну інформацію, - запевнив перший заступник голови РОДА Сергій Подолін.
Своєю ж чергою, вкладники квартир житлових комплексів написали звернення до обласної державної адміністрації щодо правомірності дій податкової поліції, також просили надати особу, яка представлятиме їхні інтереси:
Ми готові зі свого боку те, що стосується правоохоронних органів, що стосується законності дій, організувати і забезпечити належний контроль, щоб не було різних повноважень з боку різних структур, - заступник голови РОДА Ігор Тимошенко.
Якщо ж із 6 липня будівництво знову ж таки заморозять – вкладники квартир недобудованих житлових комплексів влаштовуватимуть наметове містечко та оголосять про голодування.

Читайте також: