ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Найвищу відзнаку області «Слава Рівненщини» отримав у День Державного прапора військовослужбовець

Начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль під час урочистостей до Дня Державного прапора України вручив найвищу відзнаку області «Слава Рівненщини». Цьогоріч її отримав 46-річний житель Дубровиччини, командир бойової машини-командир відділення механізованого взводу механізованої роти 1 механізованого батальйону 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого сержант Микола Котяш.

Про це повідомили у Рівненській ОВА.

Військовий у вересні 2023 року брав участь у звільненні населених пунктів Гряниківка та Дворічна Донецької області. Із середини жовтня у складі механізованої роти вів бойові дії на Запоріжжі. Із грудня брав участь у запеклих боях поблизу Новоселівського.

Обороняв населені пункти Харківщини - Гряниківка та Дворічна, де 20 лютого під час ворожого мінометного обстрілу воїн отримав осколкові поранення.

З початку червня 2023 року воїн брав участь в обороні Масютівки на Купʼянському напрямку, у боях в районі населених пунктів Петропавлівка та Вільшана.

Відзнака військовому вручена за поданням командира батальйону.

Нагадаємо, нагороду «Слава Рівненщини» започаткували у серпні 2022 року. І це пʼята відзнака з моменту започаткування.

Читайте також: