ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Навіс на Соборній зник: чи правомірно вчинила міська влада? (ВІДЕО)

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: extension

Filename: models/Gl_model.php

Line Number: 20

Backtrace:

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/models/Gl_model.php
Line: 20
Function: _error_handler

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/views/2024/news_v.php
Line: 60
Function: webp

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/controllers/News.php
Line: 78
Function: view

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/index.php
Line: 198
Function: require_once

img/webp/1000/.webp" type="image/webp">

21 січня. У Рівному демонтують навіс на вулиці Соборній. Таке рішення прийняли на засіданні міськвиконкому, бо його визнали незаконним.

“Сьогодні зранку ми отримали рішення міськвиконкому про демонтаж незаконно встановленої конструкції, так як немає власників, а встановлено на землі міста Рівного”, - Володимир Пилипчук, начальник управління ЖКГ Рівненського міськвиконкому.

Та співвласники приміщення на Соборній 16, які будували цей навіс, діями міської влади обурені.

“Не повідомили нічого, це якийсь безпредел”.

Чоловікиготові були і до суду подати. За словами співвласників, вони мали документи, які нібито дозволяли будівництво. Як бачимо, у документі Управління містобудування та архітектури зазначено - «не заперечуємо щодо встановлення літнього майданчика». Втім, в управлінні ці слова трактують по-іншому.

Дозвіл на документацію ми не надавали, містобудівні обмеження і паспорта прив'язки також не надавались. Була відповідь на лист-звернення від підприємців. Ми просто написали, що не заперечуємо. Але в майбутньому підприємець мав займатися дозвільною документацією, вирішити питання по землі і так далі”, - Андрій Юрков, заступник начальника управління містобудування та архітектури Рівного.

Тож, аби знайти винних у “незаконному будівництві”, - міська влада розпочала службове розслідування. Наразі комісія досі розбирається у цій ситуації.

Подібні речі абсолютно не правомірні, не легітимні і будь-яка посадова особа не має права звершувати подібних дій з таким формулюванням, що якась окрема посадова особа не заперечує щодо того чи іншого встановлення в нашому місті. Це буде піддаватись жорсткому контролю і санкціям, і доволі жорстким мірам”, - Олександр Третяк, міський голова Рівного.

Тим часом, конструкцію біля пам’ятника Климу Савуру працівники ШЕУ повністю демонтували. Власники так званого “незаконного навісу” коментувати ситуацію відмовились, мовляв, у місті є важливіші справи, аніж ця. За словами міського голови, подібні добудови вони будуть одразу демонтувати - принципово та безкомпромісно.

https://youtu.be/c_nRRGyH_F0

Читайте також: