Radio
Online
Повiдомити новину

"Наші діти теж хочуть їсти": у Рівному знову пікетували підприємці (ВІДЕО)

На годиннику 9-та ранку, а під стінами сесійної зали підприємці, які продають на вулицях Шевченка, Базарній та Пересопницькій,  вже чатують на міського голову. Кажуть, без роботи вже чотири місяці, тому вкотре прийшли просити дозвіл на торгівлю.

Досить прикриватися пандемією, для початку, дайте нам працювати, ми так само вже без роботи вже більше трьох місяців, заощадження вичерпалися, борги за товар ніде не поділися, бо вони закуплені ще зимою, - каже підприємиця Наталія Онищук.
Підприємці наголошують, що у лютому 2020 року міська влада продовжила термін дії ярмарку по вулиці Шевченка на рік. Про те, що місто хоче зробити вулицю пішохідною, дізналися лише у червні цього року. Написали навіть колективне звернення до міського голови.
У лютому вони розуміли, що ми там будемо стояти рік. Проходить 2 місяця, і вони вже вирішують робити пішохідну зону. У лютому Хомко давав відповідь, що ми там будемо рік стояти, бо договір йде на рік. А зараз вони переграли, ну, можливо, йому хтось заплатив, - каже підприємець Богдан Коток. 
До пікетувальників прийшов і міський голова, який намагався поспілкуватися з підприємцями. Утім, довго слухати їх не став та пішов до сесійної зали. Хоч торговці і намагалися продовжити спілкування з мером, проте все закінчилося гучними вигуками. Обурені підприємці згадують і про домовленість, яку раніше анонсував міський голова. Кажуть, за чотири тижні її так і не склали. Про домовленість із підприємцями пригадує і сам міський голова. Каже, анулювали її торговці тому, що знову прийшли пікетувати:
Домовленість була наступна: що після карантину я їм дам доторгувати до кінця терміну оренди,  і після того ми робимо вулицю проїжджою. Раз вони прийшли сюди з плакатами, то я рахую, що наші домовленості анульовані і я вільний від тих зобов’язань, які дав, - зазначив Володимир Хомко. 
Своє ж чергою, міський голова зазначив, що лозунги з плакатами на його рішення не впливають. Чи торгуватимуть підприємці після карантину, вирішуватимуть самі рівняни, які візьмуть участь у соціологічному опитуванні.

Читайте також: