Radio
Online
Повiдомити новину

Народний клуб «Верес» побіжить Забіг у вишиванках

Про це заявила генеральна директорка НК Ірина Теслюк. Вона закликає долучитися до пробіжки цього святкового дня усіх вболівальників «Вереса».

Забіг розпочнеться 24 серпня рівно о 09.00 з Майдану Незалежності.

Захід підтримують чимало партнерів та організацій, які нададуть для учасників приємні подарунки, а для переможців та призерів – цінні призи.

Також особливістю цьогорічного забігу стане те, що 50 грн з кожної реєстрації будуть спрямовані на допомогу у дороговартісному лікуванні 3-річної Віталіни Василевич, у якої встановили діагноз енцефаліт.

Учасникам пропонують подолати одну із двох дистанцій на вибір: 2,5 км або 10 км. Кількість місць обмежена – загалом 250 осіб: 150 на 2,5 км, 100 на 10 км. Зареєструватися на забіг можна онлайн до 13.00 23 серпня на сайті www.runstyle.net або 24 серпня на Майдані Незалежності з 7.00 до 8.30, за наявності вільних місць.

Видача стартових пакетів відбуватиметься в день старту – 24 серпня з 07.00 до 08.30 на Майдані Незалежності в офіційному наметі Rivne Running Club.

Забіг буде проходити на вулицях Міцкевича, проспект Миру, Набережна, Гетьмана Сагайдачного та Соборній, зі стартом та фінішом біля Майдану Незалежності. Відповідно, рух транспорту на період забігу на цих ділянках буде обмежений або перекритий.

Традиційно, усі учасники, які успішно подолали одну з дистанцій, отримують оригінальні пам’ятні медалі. Окрім переможців та призерів змагань, призи також отримають наймолодший та найстарший учасник забігу.

Повідомляє Rivne Running Club

Читайте також: