Radio
Online
Повiдомити новину

На стадіоні "Мототрек" у Рівному змагатимуться спідвеїсти із Європи

І настільки сильного за складом учасників турніру в Рівному не було з кінця славнозвісних 80-х / початку 90-х років. Часи, коли в Рівному виблискували Біллі Хемілл (США, чемпіон світу 1996 року, стартував на Мототреці в 1991 р.), Пер Йонссон (Швеція, чемпіон світу 1990 року, стартував на Мототреці в 1985 та 1991 рр.), Джиммі Нільсен (Швеція, віце-чемпіон світу 1998 року, стартував на Мототреці в 1985 та 1991 рр.), Гаррі Хевелок (Великобританія, чемпіон світу 1992 року, стартував на Мототреці в 1992 р.), Армандо Кастанья (Італія, багаторазовий учасник чемпіонатів світу, стартував на Мототреці безліч разів), Золтан Адорьян (Угорщина, багаторазовий учасник чемпіонатів світу, володар КЄЧ в особистому заліку, стартував на Мототреці безліч разів), Антонін Каспер, Роман Матоушек та Петер Вандірек (Чехія), а також багато інших титулованих гонщиків повертаються.

Заявки, подані днями від Датської та Польської Федерацій, спричинили справжній фурор серед Рівненських вболівальників чорного спорту. Адже, окрім власне раніше згадуваних латвійця Анджея Лєбєдєва (чемпіон Європи 2017 р.),француза Дімітрі Берже (чемпіон Європи серед юніорів 2016 р., чемпіон Європи на трав’яному треці 2018 р.), німця Еріка Рісса (дворазовий чемпіон світу на довгому треці 2014, 2016 рр.) додалися данці Мікаель Єпсен Єнсен (чемпіон світу серед юніорів 2012 р., переможець етапу циклу Гран-Прі) та Петер Кільдеманд (екс-учасник циклу Гран-Прі та переможець деклькох етапів серії), а також польські спортсмени Павел Пшедпельські та беззаперечно Головна Зірка турніру, триразовий чемпіон Польщі в особистому заліку, 6-разовий переможець Польської Екстраліги в командному заліку, багаторазовий володар Кубку Фундіна (командний чемпіонат світу) та діючий учасник циклу Гран-Прі Януш Колоджей!!!

Склад змагань чемпіонату Європи у Рівному 1 травня 2019:
1. Теро ААРНІО (Фінляндія);
2. Дімітрі БЕРЖЕ (Франція);
3. Андрій КОБРІН (Україна, стартує по угорській ліцензії);
4. Андрій КАРПОВ (Україна);
5. Марко ЛЕВІШИН (Україна);
6. Ерік РІСС (Німеччина);
7. Януш КОЛОДЖЕЙ (Польща);
8. Анджей ЛЄБЄДЄВ (Латвія);
9. Йожеф ФРАНЦ (Чехія);
10. Мікаель ЄПСЕН ЄНСЕН (Данія);
11. Давід ПАЦАЛАЙ (Словаччина);
12. Павел ПШЕДПЕЛЬСЬКІ (Польща);
13. Факундо АЛБІН (Іспанія);
14. Ондрей СМЕТАНА (Чехія);
15. Тобіас БУШ (Німеччина);
16. Петер КІЛЬДЕМАНД (Данія);
17. Станіслав МЕЛЬНИЧУК (Україна);
18. Віталій КОВАЛЬ (Україна).

Музичний супровід – “Золотий Саксофон” – Євген Самусенко (відомий поціновувач спідвею та фотокореспондент).

Читайте також: