Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині запрацювала Державна служба якості освіти

Новостворене управління вже отримало державну реєстрацію та Виписку з Єдиного державного реєстру. На посаду начальника призначено Святослава Сидорука.

«Перший крок щодо становлення управління Державної служби якості освіти у Рівненській області зроблено. Маємо надію, що у тісній співпраці з усіма зацікавленими, забезпечимо  результат – якісну освіту Рівненщини», – зазначив Святослав Сидорук, начальник управління ДСЯО у Рівненській області.

Нагадаємо, Святослав Сидорук з 1997 року працював на різних посадах в управлінні освіти і науки Рівненської ОДА. Заступник начальника управління – начальник відділу інституційного аудиту Галина Євгенівна Тригубець.

Державнаслужба якості освіти в Рівненській області працюватиме за адресою м. Рівне  вул. В.Чорновола, 74 (Приміщення інституту післядипломної педагогічної освіти). Листи надсилати на пошту: [email protected]Як повідомлялося, уряд створив Державну службу якості освіти 6 грудня 2017 року. Положення з повноваженнями служби уряд ухвалив 14 березня 2018 року. Замість інспекцій нова служба має проводити інституційні аудити шкіл, які будуть відкритими. Якщо школа проігнорує рекомендації інституційного аудиту, служба може звернутися до засновника про заміну директора чи учителів.

Читайте також: