Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині судитимуть 3 осіб за збут тротилу

На підставі зібраних слідчим і прокурором доказів встановлено, що 26-річний мешканець Костопільського району, який упродовж 2017-2019 років проходив військову службу на посаді сапера в лавах Збройних Сил України, маючи досвід у поводженні зі зброєю, боєприпасами та вибуховими пристроями, у 2019 році в районі утилізації Рівненського загальновійськового полігону неодноразово викрадав вибухові речовини (тротилові шашки) та інше військове майно в умовах дії особливого періоду.
Крім того, систематично здійснював збут вибухових пристроїв за грошові кошти 34-річному костопільчанину, який спільно з 24-річним жителем цього ж району в подальшому, з метою одержання прибутку, збували вибухові пристрої за значно вищою ціною.
Також вказаний 24-річний громадянин обвинувачується у незаконному придбанні у м. Рівне та зберіганні для власного вживання психотропної речовини «метамфетамін» без мети збуту.
За результатами проведеного обшуку правоохоронцями виявлено та вилучено майже 30 кг. тротилу. За ініціативи прокуратури області одному із обвинувачених за ч. 3 ст. 410, ч. 1 ст. 263 КК України обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою, а іншим двом за ч. 1 ст. 263 та ч. 1 ст. 309 КК України – домашній арешт.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області. 

Читайте також: