Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині презентували оновлену квест-гру

Її розробили управління культури та туризму Рівненської ОДА спільно з ТМ «Тур-колекшн», проект доповнили марками-малюнками місцевого художника Олексія Огня.

Суть гри полягає у тому, щоб подорожуючи Рівненською областю, відвідати якомога більше об’єктів, позначених на спеціальній карті та вклеїти унікальні марки у власний «Паспорт мандрівника». Щоб отримати приз, туристам пропонують відвідати хоча б 10 об’єктів із запропонованих 45-ти.

Сезон квесту триватиме до 1 квітня 2020 року.

«Цього року ми збільшили кількість об’єктів для відвідування. Вирішили, що в паспорт туриста краще вклеїти аж 45 марок. Тобто учасники гри зможуть відвідати ще більше цікавих місць Рівненщини», - розповіла заступник начальника управління культури і туризму Рівненської ОДА Ярослава Гаврилова.

Унікальна гра розповість про географію та історію подорожей Рівненщиною. Допоможе зберегти отримані враження у вигляді марки та магніта. У паспорт мандрівника, що захищений унікальним номером та голограмою, вносяться особисті дані власника, вклеюються зібрані ним колекційні марки та вписуються дати подорожей.

Оновлені правила для мандрівників дозволяють не робити селфі на фоні об’єкта. Достатньо написати декілька слів про враження на власній сторінці в мережі Інтернет та, звичайно, вклеїти іменну марку в паспорт.

Збираючи марки, мандрівники зможуть позмагатися за призи. Зокрема, відпочинок в санаторії «Червона калина», вечеря в готелі «Тунель кохання» та нічна екскурсія в Дубенському замку.

Паспорт мандрівника та марки туристичної колекційної гри-квесту «На власні очі» можна придбати на туристичних об’єктах, які знаходяться за посиланням: http://travel-passport.com.ua/location/rivnenska/

Детальніше про гру – на сайті Рівненщина туристична.

Прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також: