Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині повернуто з бюджету понад 412 мільйонів гривень ПДВ

Найбільший відсоток заявників до відшкодування сум ПДВ – це підприємства, що виробляють та експортують власну продукцію – 81,5 відсотка від загальної суми заявленого відшкодування з бюджету. Також відшкодування ПДВ заявляють підприємства, які використовують працю людей з інвалідністю – 2,4 відсотка, експортери-перевізники – 16,1 відсотка.

«Станом на 01.08.2019 року платникам з держбюджету грошовими коштами на розрахунковий рахунок повернули 412,8 млн. грн.. податку на додану вартість», - розповів керівник фіскального відомства області Дмитро Зайцеа.

Серед чинників, що сприяють відшкодуванню ПДВ, – запровадження єдиного реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування. До того ж сервісні податкові новації створюють процес нарахування, сплати цього платежу та повернення бюджетних коштів суб’єктам господарювання максимально прозорим і комфортним. «Зі свого боку фіскальна служба реально захищає інтереси легального бізнесу, протидіючи формуванню схемного кредиту, завдяки чому створюються рівні конкурентні умови для бізнесових структур», - деталізував начальник ДФС в області.

За результатами проведених перевірок фахівці фіскальної служби області впродовж січня липня цього року упередили бюджетне відшкодування ПДВ на 8920.2 тисячі гривень.

Повідомляє ГУ ДФС у Рівненській області

Читайте також: