Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині нагородили юних науковців

Нагороди отримали переможці ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови ОДА СвітланаБогатирчук-Кривко, перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк, заступник начальника управління – начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей обласного управління освіти і науки Ольга Ладюк. 

«Нагадаю, аби підтримати молодих вчених кожного року виплачуються стипендії Президента для 300 осіб, щомісячна вартість складає понад 6 тисяч гривень, стипендії Кабінету Міністрів для 350 осіб у сумі 4,5 тисяч. Окрім того, на Рівненщині теж відзначають талановитих науковців і молоді вчені отримують п’ять премій. Щоб люди не шукали щастя деінде, ми намагаємося створити гарні умови тут, в Україні», зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.

 

 

Нагадаємо, що цьогоріч на ІІ етапі конкурсу Рівненщинупредставляли 780 учасників. У ІІІ підсумковому етапі конкурсу-захисту, який відбувався у Києві, своїроботи захищали 59 учнів, і 30 з них привезли нагороди. Загалом, юнінауковці зайняли 6 перших, 11 других і 13 третіх місць.

 

Рівненська обласна державна адміністраціяЧитайте також: