Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині лікарня напорушувала майже на півмільйона

Перевірка проводилася за період з 01.01.2016 по 31.12.2018 аудитори встановили велику кількість фінансових порушень, що призвели до втрат та недоотримання ресурсів на суму 406,9 тис. гривень.

У лікарні двом зовнішнім сумісникам за відпрацювання робочого часу за основним місцем роботи лікарня зайво виплатила заробітної плати та відповідно єдиного соціального внеску загалом на суму 117,9 тис. гривень. Лікарня та районний бюджет у 2016-2018 роках недоотримали  95,3 тис. грн доходів через заниження для 8-ми орендарів розміру орендної плати та безоплатного надання в користування частини приміщення лікарні.

Крім того виявлено зайво сплачено за комунальні послуги, спожиті орендарями, оплачено виконані роботи з капітального ремонту даху будівлі за завищеною підрядником вартості, сплачено за послуги, обсяг та вартість яких завищена їх надавачами, витрачено кошти на медичне обслуговування іноземних громадян; неефективне використання бюджетних коштів на суму 893,9 тис. грн та порушення.

За результатами ревізії на 5 осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення. Об’єкту контролю надіслано попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, ініційовано зупинення операцій з бюджетними коштами.  

Про результати перевірки поінформовано  Дубенську районну раду, Дубенську районну адміністрацію. Матеріали ревізії скеровано Управлінню захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.  

Повідомляє прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області

Читайте також: