Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині для постраждалих бійців АТО провели риболовну терапію

– Це вже другий із трьох запланованих заходів, що ми проводимо для учасників АТО у рамках проекту «Рибацькі зустрічі», – розповідає керівник Центру допомоги учасникам АТО Ігор Батинчук. – Сьогодні змагаються учасники бойових дій з інвалідністю. Для них це, насамперед, додаткова психологічна реабілітація. Тут важливий не стільки результат, скільки сам процес.

У програмі психологічної реабілітації риболовна терапія поряд з іншими методами відіграє значну роль. Спілкування з природою та зміна обстановки дають неабиякий позитивний ефект.

– Непросто забути страшні епізоди війни. Радий, що мені надали таку можливість і запросили на риболовлю. Хороша компанія, хороші емоції. Сиджу, відпочиваю і отримую задоволення, – закинувши вудку, із посмішкою каже доброволець батальйону «Донбас» Микола Приходько.

Проект «Рибацькі зустрічі» здійснюється завдяки перемозі у конкурсі Рівненської облради, що проводився серед ветеранських організацій. На проекти, пов’язані з психологічною реабілітацією учасників бойових дій, область виділила 800 тисяч грн.

Третім етапом проекту «Рибацькі зустрічі» стануть чергові змагання з риболовлі «Осінній хижак». Їх проведення заплановано у селі Корчин Костопільського району на День захисника України. На ці змагання запросять учасників бойових дій та членів ветеранських організацій.

Олексій Мосейченок, АрміяInform

Читайте також: