ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

На Сарненщині зловмисник палицею побив пенсіонерку

До восьми років за ґратами  може загрожувати жителю Сарненського району за побиття пенсіонерки. Жительку Клесова із закривавленою головою за місцем проживання вчора, 9 квітня, виявила сусідка. Жінка одразу ж викликала швидку та поліцію. 

Про це повідомили у пресслужбі поліції Рівненщини.

СОГ встановила, що 8 квітня до 66-річної жінки додому прийшов допомогти по господарству 42-річний односельчанин. 

Потому вирішили повечеряти. Під час розпивання спиртного між пенсіонеркою та чоловіком виник конфлікт: останній схопив металеву палицю, за допомогою якої жінка пересувалась та наніс нею декілька ударів по голові господині.  Та втратила свідомість, а молодик пішов додому.

Слідчі розпочали досудове розслідування за ч.1 ст.121 КК України.

Поліцейські виявили 42-річного чоловіка за місцем проживання. Останній зізнався у скоєному втім зазначив, що не бажав таких серйозних наслідків.

Вирішується питання про повідомлення 42-річному жителю селища Клесів про підозру та обрання запобіжного заходу.

Читайте також: Рівнянки познайомилися з іноземцями у соцмережі та віддали їм понад пів мільйона гривень

Читайте також: