ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

На Сарненщині учнів навчали військово-патріотичним навичкам (ВІДЕО)

Від теорії до практики. На Сарненщині учнів навчали тактичній медицині, керуванню безпілотниками, орієнтуванню на місцевості, а також ознайомлювали із сучасним озброєнням та правилами мінної безпеки.

Вчили стріляти, керувати дронами та рятувати життя. На Сарненщині у селі Немовичі для старшокласників провели військово-патріотичний вишкіл. У ньому взяли участь понад пів сотні учнів із трьох ліцеїв громади. Учасники кажуть, що цей день став для них не лише пізнавальним, а й дав практичні навички, які можуть знадобитися у житті.

Тут доволі цікаво все було. Наприклад, те саме тсп: учили як ходити колоніями, як правильно ходити командою, команди роздавати. І так само на медицині цікаво, коли надіваєш турнікета, в який час, записується це все. Інженерія теж цікава. Вони там розказують, які гранати дуже сильно зриваються, які менше. Все ти маєш розуміти сам, коли шось летить. Чи далеко тікати чи ні. І психологія теж сподобалась, — учасник військово-патріотичного вишколу Максим.

Під керівництвом військових інструкторів із бойовим досвідом молодь опановувала тактичну медицину, орієнтування на місцевості, керування безпілотниками, знайомилася із сучасними зразками озброєння та правилами мінної безпеки.

Військово-патріотичний вишкіл присвячений 85-й річниці створення УПА «Поліська Січ». Вихованець гуртка додає: учням потрібна не лише теорія, а й практичні навички.

Представляємо ми рій. Рій «Джура» ми маємо зареєстрований курінь Миколи Яремчука і дітей привезли на такий вишкіл цікавий, який дітям дуже подобається, загартовує їх. І інструктори дуже цікаві, показують те, що ми в школі не показуєм їм, але все буде добре, вони справляються із задачами, — вихованець гуртка «Сокіл-Джура» Сергій Слава.

Вишкіл відбувся з ініціативи Громадянської ініціативи «Поліська Січ», організаційними зусиллями голови Немовицької сільської ради під патронатом Командування Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Як зазначили у громаді, захід є важливим. Оскільки він приурочений до певних історичних подій, які відбувалися на теренах села Немовичі.

Захід тривав кілька днів і став справжнім випробуванням для всіх учасників. На завершення кожен отримав особливу відзнаку та сертифікат за участь. Організатори планують і надалі проводити подібні вишколи для учнів старших класів. Найкращих учасників також запросять до наступних етапів, де на них чекатимуть ще складніші випробування.

Читайте також: