Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині зросла кількість найманих працівників, зайнятих у сільському господарстві

Протягом травня –серпня 2019 року податківцями області було проведено 11 зустрічей з представниками органів місцевого самоврядування та сільськогосподарських товаровиробників та проведено 7 семінарів, на яких висвітлювались питання оподаткування доходів сільськогосподарських виробників.

За рахунок проведення широкомасштабної роз’яснювальної роботи офіційно працевлаштованo 1441 найману особу по 214 суб’єктах господарювання, також 14 СГД підвищили рівень заробітної плати, в результаті чого місцеві бюджети додатково отримали 21,1 тис. грн. ПДФО. Крім того 482 громадян задекларували доходи від здійснення діяльності в галузі сільськогосподарського виробництва на суму 8672,5 тис. грн., та відповідно визначили податкові зобов’язання з ПДФО - 499,4 тис. грн., та 130,1 тис. грн. військового збору.

«Одне з найцінніших надбань українського народу, яким є земля, має працювати на його добробут і бюджети громад. Це не просто гасло, а мета, яку ми поставили, реалізуючи проект із залучення додаткових резервів до бюджету за рахунок детінізації відносин у галузі сільськогосподарського виробництва. Нашою метою є перш за все наповнення скарбниць місцевих громад. Цьому сприяє упередження схем ухилення від оподаткування, легалізація заробітної плати, розширення кола офіційно працевлаштованих сільськогосподарських працівників та створення нових робочих місць», - зазначила в.о. начальника ГУ ДПС у рівненській області Надія Друзюк.

ГУ ДПС у Рівненській області

Читайте також: