Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині збільшується кількість будівель, що мають енергосертифікати

Рівненщина – у трійці регіонів за кількістю виданих енергетичних сертифікатів для будівель. На початок 2020 року енергоаудитори в Рівненській області видали 167 енергетичних сертифікатів.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської ОДА

«Місцева влада повинна активно долучатися до термомодернізації будівель, створюючи таким чином належні умови для населення. Маючи результати сертифікації, буде легше зорієнтуватись, у який спосіб необхідно провести термомодернізацію – ЕСКО, «теплі кредити» тощо. В кінцевому результаті це дасть для споживачів теплі, комфортні приміщення, економію коштів», - зазначив директор департаменту ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА Володимир Пшеюк.

Так, сертифікацію вже пройшли: 25 житлових будинків; 37 громадських будівель; 34 навчальні заклади (школи, університети тощо); 58 медичних закладів; 12 дитячих садочків; 1 підприємство торгівлі. Найбільше енергетичних сертифікатів видано у Рівному (50 сертифікатів), Рівненському районі (36 сертифікатів) та на Здолбунівщині (17 сертифікатів). Завдяки сертифікації визначається: клас енергоефективності будівлі; рекомендації щодо термомодернізації будівлі, щоб підвищити її енергоефективність, забезпечити комфортні умови перебування та зменшити витрати на комунальні рахунки.

Читайте також: