Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині зареєстровано 7 нових випадків COVID-19: у рівнянки та медичного персоналу Сарненської лікарні

Станом на ранок середи, 8 квітня, на Рівненщині зареєстровано 7 нових випадків COVID-19. Про це повідомляє голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. Це 48-річна мешканка Рівного та медичний персонал Сарненської ЦРЛ віком від 38 до 55 років (5 медсестер та санітарка відділення анестезіології та інтенсивної терапії).

Медики, у яких виявлено вірус, мають безсимптомний перебіг хвороби. Дослідження медичного персоналу проводилось в рамках моніторингу стану здоров'я основної групи ризику та як захід для запобігання виникненню внутрішньогоспітальної інфекції. Дослідження методом ПЛР проводив Рівненський центр громадського здоров'я. Також одужують ще двоє пацієнтів Сарненської ЦРЛ, у яких раніше була виявлена коронавірусна інфекція. Після проведеного лікування перший ПЛР-тест показав негативний результат. Нині робиться повторне тестування. За умови другого негативного результату вони вважатимуться такими, що одужали від коронавірусу. Загалом за час карантину на Рівненщині зафіксовано 51 випадок COVID-19. Станом на 10 ранку у Рівненському обласному лабораторному центрі в роботі знаходяться 19 проб на коронавірус.
Нагадаємо, станом на вечір, 7 квітня, на Рівненщині підтверджено 1 новий випадок захворювання на COVID-19. Це чоловік 69 років з міста Сарн.

Читайте також: