21 лютого о 13 годині у Рівненській обласній бібліотеці для молоді (Київська, 18) відбудеться вечір пам’яті письменника Анатолія Криловця.
Анатолій Криловець - це знаний український поет, перекладач, літературознавець, кандидат філологічних наук, доцент, Відмінник освіти України, член Національної спілки письменників України.З жовтня 1994 року працював в Національному університеті «Острозька академія». Став ініціатором відкриття спеціальностей «Українська мова та література» та «Літературна творчість».Анатолій Криловець ініціював заснування літерної премії імені Михайла Дубова, яка з 2011 року щорічно присуджується рівненською обласною організацією НСПУ за найкращий літературний дебют в номінаціях «Поезія», «Проза», «Літературна критика і літературознавство».
Всеукраїнська літературна премія імені Анатолія Криловця проводиться другий рік поспіль спільно НСПУ та Рівненською обласною організацією НСПУ. Її мета – популяризувати та підтримати талановитих українських письменників за вагомі поетичні твори. Премія присуджується в номінаціях «Любовна лірика» та «Філософська лірика».