ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

На Рівненщині відбувся футбольний матч з драматичною історією (ВІДЕО)

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: extension

Filename: models/Gl_model.php

Line Number: 20

Backtrace:

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/models/Gl_model.php
Line: 20
Function: _error_handler

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/views/2024/news_v.php
Line: 60
Function: webp

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/application/controllers/News.php
Line: 78
Function: view

File: /home/ritm03/itvmg.com/www/index.php
Line: 198
Function: require_once

img/webp/1000/.webp" type="image/webp">

Пересічний матч Чемпіонату області в Острозі міг би так і залишитись непомітною грою скоріше навіть аутсайдерів, ніж середняків. Але, в матчі «Грем’яче» - «Локомотив», обірвались відразу дві неймовірні серії, одна з яких тривала п’ять років, а інша десять. Про що йде мова, дивіться у сюжеті.

https://www.youtube.com/watch?v=vKyfFQW6NmM

Здолбунівський «Локомотив», а раніше «Волинь-Цемент» гримів в обласному футболі на початку двотисячних. Медалі, успішна участь в Чемпіонаті України серед аматорів. Занепад розпочався з 2010, коли команда посіла останнє місце. З того часу здолбунівчани ще п’ять разів замикали підсумкову турнірну таблицю першої обласної ліги у восьми загалом зіграних там сезонах. Провівши за попередні десять років 144 матчі в чемпіонаті команда виграла тільки дев’ять з них, при чому 5 було в 2011 і ще один минулоріч з технічним результатом. Безпосередньо на полі команда перемагала востаннє 4 жовтня 2015, здолавши в Здолбунові Ізотоп 3:2. А от на виїзді Волинь-Цемент востаннє переможно залишав поле 26 червня 2011 року, обігравши у Володимирці Енергію 2:0, і після цього відіграв рівно 60 гостьових поєдинків без перемог. Ці дві неймовірні серії, одна з яких тривала п’ять років, а інша – десять завершились в Острозі. Співавтором історичного матчу став дебютант цьогорічної першої ліги ФК «Грем’яче», яким минулоріч на одному диханні пройшов всю дистанцію другої ліги, а от у дивізіоні найсильніших перемог здобути не може.

Гравці обох команд не підозрювали, що творять історію. Локомотив впевнено провів перший тайм двічі забивши у ворота господарів. Історична перемога від Локомотиву ледь не вислизнула. Адже за перші пів години другої половини острожани не лише відігралися, але й вийшли вперед 3:2. Здолбунівчанин Павло Левечко, який в команді з 2013 року на 80 та 85 хвилині забив двічі і приніс перемогу «Локомотиву» 4:3. Тим самим завершивши дві багаторічні безпереможні серії команди в Чемпіонаті області.

Після чотирьох турів цьогорічного Чемпіонату області «Локомотив» піднявся на третю сходинку турнірної таблиці. У здолбунівчан є всі шанси продовжити переможну, чи безпрограшну серію вже найближчої неділі у матчі зі «Случем». Березнівчани провалили старт чемпіонату, поступившись у трьох зіграних матчах.

Читайте також: