Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині провели спортивне свято

Триває відзначення громад, які здобули перемоги у фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходах, що відбулися нещодавно на Рівненщині.

Працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради завітали у Довгошиївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад» Млинівської селищної ради Рівненської області, щоб привітати із здобутим ІІІ місцем серед ЗНЗ І-ІІІ ступенів у конкурсі «Олімпійський куточок», вручити заслужені нагороди та призи від Відділення НОК України в Рівненській області, а також провести серед місцевих школярів фестиваль здорового способу життя.

До участі у естафетах фестивалю долучилося шість команд. На кожному новому старті дітей очікували цікаві завдання та різноманітний спортивний інвентар, використовуючи який, потрібно було якомога швидше подолати певну дистанцію і передати естафету наступному учаснику. Впродовж змагань кожна команда демонструвала свою вправність та спритність, щоб якнайшвидше виконати завдання.

На завершення, переможець, а ним стала команда «Альпіністи», та призери фестивалю були нагороджені дипломами комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами від Відділенням НОК України в Рівненській області. Окрім того, користуючись нагодою, кубки, дипломи та призи вручені голові Млинівської ОТГ Дмитру Левицькому. Адже, очолювана ним громада виборола друге місце у Всеукраїнському фестивалі з нагоди Дня української армії та перше місце у соціальній кампанії «Не лінуйся! Рухайся!», що проходили на Рівненщині.

Пресслужба «Спорт для всіх Рівненщини»

Читайте також: