Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині люди самостійно ремонтують дорогу до Білого озера

Не дочекалися й взялися ремонтувати самі. Жителі села Собіщиці Вараського району втомилися чекати ремонту дороги на Біле озеро, який вже не один тиждень обіцяли владці. Тож взялися за інструмент і самостійно "підлатали" дорогу.   Відео ремонту оприлюднили у соцмережах:

 
Переглянути цей допис в Instagram
 

Допис, поширений Вараш | Varash (@varash_blog)

Як повідомили у Вараській міській раді, 17 км дороги у напрямку Білого озера, яка також проходить і через Собіщиці, має відремонтувати обласна влада. Тож в громаді так само очікують офіційного початку робіт.  
"Наприкінці серпня має відбутися тендер на виконання ремонтних робіт 17 кілометрів. Це дорога державного значення, утримує її Укравтодор. Дуже приємно, що у Собіщицях мешканці самоорганізувалися і зробили деякий ремонт. Наше комунальне підприємство також посприяло у цьому. Нагадаю, що у селі Мульчиці навесні цього року ми теж не чекаючи силами нашого комунального підприємства привели до експлуатаційного стану ділянку дороги у центрі села. Так, це дорога державного значення, її має робити держава, але ми включилися і зробили ремонт, адже там живуть люди нашої громади," - зауважив міський голова Олександр Мензул.
  Більше - у новинах о 19.00.   ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Північному обході Рівного розпочали укріплювати основу дороги   Шукайте нас ??? Офіційний сайт Соціальні мережі: ► Ми у Facebook ► Ми в Instagram ► Наш Telegram-канал

Читайте також: