Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщину повернулася зима: чи надовго? (ВІДЕО)

Зима повернулася. Цієї ночі Рівненщину засипало снігом, а стовпчик термометра опустився нижче нуля. Після тижневого потепління стрімке зниження температури було доволі неочікуваним. Однак синоптики кажуть: сніг у березні це норма.

Ще вчора злива. А від ночі снігопад. На Рівненщині дала про себе знати справжня зима. Сніг припинився лише в обід. Тим самим додавши роботи комунальникам. Ті посипали вулиці міста ще від п'ятої ранку. Як зазначив начальник служби експлуатації доріг Юрій Козак, до погіршення погодних умов були готові.

Під ранок на дорогах міста працювало 9 одиниць спецехніки, ще 5 - розчищало тротуари. Згодом ситуація покращилася, тож техніка була лише на окремих ділянках вулиць.

Спецітехніка працювала і на дорогах державного та місцевого значення. Загалом в області до ліквідації наслідків негоди було залучено 58 спецмашин. Із наслідками снігопаду комунальники впоралися, однак вже готуються до настпуної ночі. Адже синоптики прогнозують заморозки.

Ще два дні на Рівненщині вируватиме циклон. Згодом температура повітря буде поступово підвищуватися. Однак до кінця березня на тепло розроаховувати не варто. Синоптики кажуть: найближчим часом уночі ще триматитметьтся від'ємна температура. А ось квітень принесе поступове потепління.

Читайте також: