Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщину доставили реанімобіль для транспортування поранених (ВІДЕО)

Оновлення автопарку рівненської екстренки від Олени Зеленської. Завдяки ініціативи першої леді, Рівненщина отримала три реанімобілі, обладнані усіма необхідними апаратами. Призначені ці автівки для транспортування пацієнтів у важкому стані.

Сучасна карета швидкої. Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги отримав новий реанімобіль. Він обладнаний усім необхідним устаткуванням - кисневими балонами, кардіомоніторами, дефібриляторами, електрокардіографами та апаратами штучної вентиляції легень. Це дозволить швидко й безпечно доправити пацієнтів до лікарень, навіть за межі області.

Будь-який новий автомобіль - це підсилення. Безпосередньо за допомогою цього транспорту ми зможемо транспортувати важких хворих з лікарень району, в обласні лікувальні заклади, і безпосередньо навіть в заклади спеціалізовані, які там можливо в місті Києві, Львові знаходяться, - керівник Центру екстреної меддопомоги Андрій Бортнік.

Цю автівку планують закріплять за відділенням виїзної консультативної допомоги. Саме до їх обов'язків входить транспортування пацієнтів у важких станах.

Цей автомобіль "С" класу, по простому реанімобіль, він поїде працювати у відділення виїзної консультативної допомоги, яке власне і займається транспортуванням пацієнтів у важких станах. Тут є додатково те, завдяки чому він називається реанімобіль - це апарат штучної вентиляції легень, - керівник Центру екстреної меддопомоги Андрій Бортнік.

Загалом на Рівненщину надійшло три таких реанімобілі. Поповнити автопарк екстренки вдалося завдяки ініціативі Олени Зеленської.

Це один із трьох автомобілів швидкої, citroen jumper класу "C". Куплений за кошти зібрані на платформі UNITED 24. Це завдяки ініціативі першої леді Олени Зеленської. Приємно, що 3 таких автомобілі будуть працювати на Рівненщині, будуть рятувати життя, будуть допомагати нашим мешканцям вчасно отримувати якісну медичну послугу, - начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Окрім Рівненщини, такі ж сітроени закупили для центрів екстренної медичної допомоги Сумщини, Харківщини, Миколаївщини та Чернігівщини. Першочергово Міністерство охорони здоров'я, скеровує такі реанімобілі у прифронтові регіони, а також ті, що перебувають під артилерійськими та ракетними обстрілами.

Читайте також: