Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині згорів будинок (ВІДЕО)

15 січня в Острозі горів будинок. Вогнем повністю знищено другий поверх. У будинку проживало 9 людей - четверо неповнолітні. Згоріли усі дитячі речі, та все що було в будинку. Сім'я просить небайдужих про допомогу. Більше розповість Олеся Мороз.

Вибігали, я вибігла боса. Я тільки схватила на себе сумку з документами і плаща і була боса.

Ось так згадує Світлана той страшний день, коли згорів їхній будинок. До того тут проживало 9 людей. З них 4 малолітніх діток.

Це було з п'ятниці на суботу. Було в будинку 4 людей. Син з невісткою був і я з чоловіком. Без п'ятнадцяти хвилин на п'яту син вибігає з другого поверху і кричить, "мамо, ми горимо". Ще чоловік побіг на верх, але вже назад вискочив і сказав викликай пожежну. Я викликала і все. Вибігли з хати і воно почало стріляти, - Світлана Басюк погорільці

В будинку згоріли усі дитячі речі. Деяка техніка, меблі. Дочка Світлани розповідає, на момент пожежі її в будинку не було. Говорить, чоловік ніби відчував і забрав її з дітками до себе. А коли мама, телефоном повідомила страшну звістку дівчина не могла в це повірити.

Не вдалось нічого зберегти. Ноутбуки, телефони в них в кімнаті, золото, одяг, все дитяче, ліжечко, коляска, абсолютно все. Ходулі, повністю усе. Нема нічого, - Іванна Юрчук дочка

Сусіди погорільців допомагають сім'ї приносять необхідний одяг та взуття родині. Наразі в будинку від води падає стеля та валяться стіни.

Там стеля падає, бо ж три машини води вилили. 

Сім'я звертається за допомогою до небайдужих людей. Просять допомогти коштами та речами для малечі. Найбільше, кажуть хочуть бачити власний дах над головою. Номер карти для підтримки сім'ї:

5168 7450 3105 0997 - Басюк Світлана Василівна (приватбанк)

Читайте також: